Podpowiedzi
 Oceń wpis
   

Kroczę drogą w stronę Światła, świadomie z miłością do Stworzyciela. Wiem, i odczuwam każdego dnia wsparcie miłości duchowej. Wiem po co przyszłam na Ziemię, jaką karmę mam do odczynienia i jakie zadanie do wypełnienia. Podpowiedzi cały czas otrzymuję od Stworzyciela, informacja jest, stworzenie mową Pana, wizje cały czas są mi przekazywane, aby wiedzieć co się dzieje, gdyż rozum ogranicza tylko do materii, rejestruje tylko to co widzą oczy. Podpowiedzi duchowe przekazywane są każdemu, trzeba się tylko nauczyć odczytywania znaków, rozwój duchowy daje taką możliwość.
Zarmaga Ewa Pham

Komentarze (0)
Co dalej
 Oceń wpis
   

Po zapoznaniu się z informacją leczenia w naturalny sposób następuje brak reakcji, czekanie na dalszy bieg wydarzeń, że może samo przejdzie jest naiwne życzenie. Sama informacja sama w sobie jest korzystna, ale brak decyzji w podążaniu drogą właściwą sprawia, że śmieci nagromadzone w ludzkim ciele powoli zaczynają dać coraz większe spustoszenie w organizmie i im dłużej się zwleka z decyzją, tym dłużej będzie potrzeba leczenia. Cudów brak, wszystko co weszło, czy to droga pokarmową, przez stres, czy poprzez zatrute środowisko musi być wydalone inaczej zaczyna się chorować. Im więcej ma się śmieci, tym poważniejsze choroby. Dlaczego tak się dzieje, że organizm przestaje wydalać zbędne śmieci w naturalny sposób z organizmu? Powiem prosto, to są blokady, które można usunąć jedynie energią od Stworzyciela, przekazywaną przez uzdrowiciela.
Zarmaga Ewa Pham

Komentarze (0)
Świadomość ludzka
 Oceń wpis
   

 

Widzę, choć powolne, ale jednak zmiany następują w świadomości ludzkiej na pozytywne. Chociaż chciałoby się, aby ta świadomość następowała szybciej i w większej grupie ludzi. Ten kto daje się poprowadzić i przyjmuje informację w naturalny sposób wygrywa, przechodzi transformację, kieruje się w stronę natury, choroby nabyte, które były wcześniej pozbywa się stopniowo. Dla pozostałych, którzy nadal tkwią w świadomości ułudy myśląc, że bez pracy nad sobą coś zmieni jest tylko jedna informacja brak cudów. Praca i tylko praca ze sobą daje sukces pozytywny, ja musiałam wiele przeżyć, zobaczyć i doświadczyć na sobie, aby teraz wiedzieć co jest dobre, a co złe. Dałam poprowadzić się Panu i dzięki temu wygrywam i wiem, że teraz to co mnie spotyka jest kolejną lekcją, informacją do wyciągnięcia właściwych wniosków. Praca nad sobą trwa cały czas, niekiedy coś się stopuje to wtedy odbieram informacje i wiem, że muszę jeszcze bardziej być czujna i kierować się podpowiedziami z ducha.

Zarmaga Ewa Pham

Komentarze (0)
Przyszłość
 Oceń wpis
   

 

Medycyna przyszłości oparta będzie wyłącznie na naturalnych sposobach leczenia, będzie instruować pacjentów w kwestii odpowiedniego odżywiania i postępowania oraz przyczyn i zapobiegania chorób. A medycyna akademicka taka jaka jest obecnie przestanie mieć rację bytu, gdyż zbyt bardzo oddaliła się od natury, kaleczy bardziej niż pomaga skutkami ubocznymi lekami farmakologicznymi. W przyszłości leczeniem zajmować się będą wyłącznie osoby obdarowane talentem od Pana darem uzdrawiania. Profilaktyka będzie na pierwszym miejscu, już dzieci w całkowicie naturalny sposób będą zachowywać się tak, aby jak najdłużej mogły żyć w zdrowiu. Obecnie wszystko musi runąć, co już się dzieje, aby ludzkość przejrzała na oczy i się przekonała co jest dobre, a co złe.
Zarmaga Ewa Pham

Komentarze (0)
Najnowsze wpisy
2017-09-12 18:38 Rośliny z łąki i lasu
2017-03-02 09:11 Uzdrowić się można poprzez...
2017-01-14 19:24 Zakazane ćwiczenia
2016-12-25 23:10 Czyste serce
2016-12-03 00:15 Tworzenie siebie...
Najnowsze komentarze
2015-02-01 12:44
FEZ:
Lilia
wybór drogi pokazuje czy bliżej czy dalej Światła.
2014-08-31 17:23
kronos:
Lilia
Piękne słowa, chociaż tak naprawdę, to cały czas idziemy w kierunku światła. Tylko drogi[...]
O mnie
ZARMAGA
Zarmaga Ewa Pham +48507497906
Kategorie
Ogólne