Kierunek - zdrowie
 Oceń wpis
   

Zawsze jest wyjście, zawsze jest rozwiązanie, nawet jeśli sytuacja wydawałaby się beznadziejna, wystarczy mocno chcieć i z osobą znającą temat współpracować. Bycie zdrowym w chwili choroby to ciężka praca z samym sobą, każdy jest inny, indywidualny i potrzebuje indywidualnego podejścia, dlatego więcej informacji udzielę osobie potrzebującej przez telefon lub e-mail.:
+48/ 507-497-906; ewa_pham@vp.pl

Wykonuję zabiegi bezpośrednio i na odległość.
Zarmaga Ewa Pham

Komentarze (0)
Domowe wyroby
 Oceń wpis
   

Jak już wcześniej pisałam bardzo trudno jest znaleźć dobrą żywność bez dziwnych, często szkodliwych dodatków. Jak się ma ochotę na coś, a w sklepie bez możliwości nabycia tego to pozostaje jedynie zmusić siebie do odrobiny chęci i spróbować samemu wytwarzać na miarę swoich możliwości różne domowe wyroby, a daje to ogromną satysfakcję i pewność, że to co się zjada jest najwyższej jakości. Takim skromnym przykładem i mało pracochłonnym wyrobem jest szynka cielęca parzona. Szynka może być zrobiona z innego mięsa, trzeba tylko być pewnym, że to mięso pochodzi z naturalnej hodowli i jest dobrej jakości.
Przykład:
- 1szt. mięsa cielęcego (kulkę) ok.0,8-1kg
- łyżeczka soli morskiej
- kilka ziaren ziela angielskiego
- 3-4 liście laurowe
- czosnek niedźwiedzi
- podlaski pieprz ziołowy
- anyż gwiazdkowy
- woda przegotowana zimna
- naczynie szklane z przykrywką
- siatka lub sznurek do wiązania

Przyprawy i szynkę (mięso) zalać wodą tak, aby mięso było pod wodą, odstawić na kilka dni (4-5dni) w chłodne miejsce, codziennie obracając mięso w zalewie przyprawowej (marynacie).
Wyjąć mięso z marynaty obwiązać ściśle sznurkiem lub umieścić w specjalnej siatce do szynek.
W garnku zagotować wodę taką ilość, aby szynkę przykryła, zmniejszyć ogień, włożyć szynkę i parzyć (bez gotowania) średnio na 1kg - 1godzinę i pozostawić w wodzie do wystygnięcia. Sól w której marynowała się szynka praktycznie zostaje wypłukana podczas parzenia.

Zarmaga Ewa Pham.

Komentarze (0)
Melodia zimy
 Oceń wpis
   

Zima w słońcu piękno swe ukazała, trochę śniegiem sypnęło, mróz przytrzymał i pięknie wszędzie się zrobiło, szarość w czystość się zamieniła, puch biały wszystko pokrył. Dźwięk skrzypu spod butów się wydobywa i melodię zimy przypomina, z minionych dawnych lat. Ślady butów na śniegu ludzie zostawiają, informację o sobie pozostawiają. Pierzynka biała wszystko otuliła, mróz przytrzymał błoto pod śniegiem, czyste buty pozostały, w bieli śnieżnej się pokryły, skrzypiąc melodię zimy.


Zarmaga Ewa Pham

Komentarze (0)
Życzenia
 Oceń wpis
   

Wszyscy wszystkim życzenia noworoczne składają, najczęściej zdrowie i szczęście jest wymieniane. Życzenia każdemu mogą się spełnić bo każdy jest własnym kreatorem swoich myśli, słów i czynów. To co każdy sam pomyśli, powie i w czyn wprawi, to tak się stanie. Wiedza o zdrowiu mało da jeśli zamiary pozostaną tylko w sferze myśli, aby się wszystko począwszy od zdrowia spełniło w czyn trzeba zamienić.
Zarmaga Ewa Pham

Komentarze (0)
Najnowsze wpisy
2017-09-12 18:38 Rośliny z łąki i lasu
2017-03-02 09:11 Uzdrowić się można poprzez...
2017-01-14 19:24 Zakazane ćwiczenia
2016-12-25 23:10 Czyste serce
2016-12-03 00:15 Tworzenie siebie...
Najnowsze komentarze
2015-02-01 12:44
FEZ:
Lilia
wybór drogi pokazuje czy bliżej czy dalej Światła.
2014-08-31 17:23
kronos:
Lilia
Piękne słowa, chociaż tak naprawdę, to cały czas idziemy w kierunku światła. Tylko drogi[...]
O mnie
ZARMAGA
Zarmaga Ewa Pham +48507497906
Kategorie
Ogólne