Struny ducha
 Oceń wpis
   

Muza co porusza strunami ducha, uczuciami gra, duch śpiewa. Ukojenie i spokój przepływa przez ciało, duch melodię muzy słucha. To duch słyszy szum gwiazd w kolorze tęczy, odprężenie ciału daje, gdy siebie słucha. Łagodny świat się staje bo melodię ducha słucha. Melodia jak świeży powiew wiatru co strunami ducha gra. Ilekroć słyszą uszy me odświeża ducha mego, melodia ta, co strunami ducha gra.


Zarmaga Ewa Pham

Komentarze (0)
Równowaga wewntrzna
 Oceń wpis
   

Złe samopoczucie, brak trawienia, waga ciała wysoka. To znak, że brak jest równowagi wewnętrznej między ciałem, a duchem. Zablokowany duch w rozumie woła o pomoc, ale bez skutku bo rozum trzyma bez dopuszczenia głosu uczuć i choroba gotowa. Uwolnienie się od wszelkich blokad skutkuje ustąpieniem chorób, waga ciała ziemskiego wraca do normy. Czyste jedzenie, rozwój duchowy tego potrzeba ludzkiemu duchowi dzisiaj w powrocie do zdrowia. Wtedy radość ducha zagości, gdy nastąpi równowaga wewnętrzna. Wszystkie organy będą pracować w harmonii ze sobą, wszystko będzie się należycie oczyszczać i regenerować.


Zarmaga Ewa Pham

Komentarze (0)
Dar uzdrawiania
 Oceń wpis
   

Uzdrawianie jest darem, tak mam dar od Pana i cieszę się z tego ogromnie, że mogę pomagać ludziom w drodze powrotu do zdrowia. Każdy dar jest inny i każdy powinien rozpoznać jaki ma, uczyć się w tym kierunku, aby potem dobrze i z pasją wykonywać swą pracę. I tak samo jak każdy dar, czy to muzyczny, czy jakikolwiek inny dar ja musiałam uczyć się uzdrawiać. Każdy schodząc na Ziemię otrzymał dar od Pana, niektórzy otrzymują nawet kilka darów po to, aby tu na Ziemi wykorzystać te dary do odczynienia karmy, rozwoju duchowego i godnie żyć, czyli za zarobione pieniądze opłacić wszystko to co jest potrzebne. Uzdrowiciel to szczególny dar, przez wielu spostrzegany i traktowany jako coś co im się należy za darmo. Uzdrawianie bez wyrównania energetycznego, czyli bez zapłaty w formie pieniędzy lub innej usługi na rzecz uzdrawiania działa na szkodę obu stron. A dlaczego? łatwo można się domyśleć...

Zarmaga Ewa Pham

Komentarze (0)
Pęczak
 Oceń wpis
   

Kasza jęczmienna pęczak syci, jest smaczna i korzystna dla zdrowia. Mnie najbardziej i całej mojej rodzinie smakuje ze szpinakiem. Jest to błyskawiczne danie, jedyny czas oczekiwania to czas w którym gotuje się kasza. Wystarczy jak w domu jest kasza, szpinak ( może być mrożony ) czosnek, trochę słoniny lub smalec gęsi.
- pęczak jęczmienny
- trochę słoniny lub smalec gęsi
- szpinak
- i czosnek
W chwili gdy gotuje się kasza na rozgrzany tłuszcz wrzucamy posiekany szpinak, lub mrożony, taką ilość jaką się chce w zależności od apetytu. Dosłownie chwila i szpinak jest już gotowy, na sam koniec dodajemy dość dużo posiekanego czosnku. Właściwości jakie ma czosnek wie już prawie każdy, jak komuś przeszkadza jego zapach może dodać sporą ilość natki pietruszki, a zapach zostanie zneutralizowany. Ugotowaną kaszę wrzucamy na patelnię ze szpinakiem, wszystko razem mieszamy i gotowe.


Zarmaga Ewa Pham

Komentarze (0)
Najnowsze wpisy
2017-09-12 18:38 Rośliny z łąki i lasu
2017-03-02 09:11 Uzdrowić się można poprzez...
2017-01-14 19:24 Zakazane ćwiczenia
2016-12-25 23:10 Czyste serce
2016-12-03 00:15 Tworzenie siebie...
Najnowsze komentarze
2015-02-01 12:44
FEZ:
Lilia
wybór drogi pokazuje czy bliżej czy dalej Światła.
2014-08-31 17:23
kronos:
Lilia
Piękne słowa, chociaż tak naprawdę, to cały czas idziemy w kierunku światła. Tylko drogi[...]
O mnie
ZARMAGA
Zarmaga Ewa Pham +48507497906
Kategorie
Ogólne