Waga optymalna
 Oceń wpis
   

Tuż przed wakacjami pojawiają się coraz częściej reklamy namawiające do korzystania z różnych specyfików, rzekomo pozwalające w krótkim czasie pozbyć się niechcianej nadwagi. Jak to wygląda w rzeczywistości? Gdyby było tak jak reklamują to osób z nadwagą było by bardzo mało, a jak widać jest ich coraz więcej. Jest tak, że najszybciej pozbywa się pieniędzy, ale najgorsze jest to, że traci się przy tym zdrowie na które trzeba potem długo pracować, aby pozbyć się skutków ubocznych tych różnych specyfików. Brak cudów, aby zdrowo i szybko wrócić do szczupłej sylwetki, tylko i wyłącznie praca ze sobą, ze swymi słabościami daje efekt zdrowia, a co za tym idzie optymalna waga. O zdrowie i wagę optymalną dba się cały czas, a jeśli już się pojawią problemy to w sposób rozważny i z korzyścią dla siebie powinno się skorzystać z fachowej porady. Odpowiedni sposób żywienia dostosowany indywidualnie i świadomość, że wszystko co się pojawia mało chciane przyczyna zawsze znajduje się w duchu. Każdy jest inny i takiego potrzebuje indywidualnego podejście, a korzystanie z różnych diet odchudzających reklamowanych w sieci to tak jak z rosyjską ruletką uda się, albo nie. Żadnej suplementacji i tym podobnych specyfików, tylko i wyłącznie duchowe procesy, zdrowe żywienie na stałe wprowadza w życie wagę optymalną i oczywiście zdrowie.
Zarmaga Ewa Pham

Komentarze (0)
Ryby
 Oceń wpis
   

Skąd pochodzą ryby. Czym są karmione? W jakich warunkach są hodowane? Wiele się mówi i pisze, że spożywanie ryb jest korzystne dla zdrowia, stanowią źródło białka, nienasyconych kwasów tłuszczowych, witaminy D3 oraz fosforu, jodu, fluoru, wapna, magnezu i selenu. Tak, ale czy dzisiejsze ryby lądujące na naszych stołach to, to samo źródło zdrowia co sprzed laty? I czy spożywanie jest bezpieczne? Jeśli ktoś spożywa ryby powinien być świadomym zagrożenia zdrowia i sam w oparciu o wiedzę i uczucia (intuicję) zdecydować co dalej. Błędne koło zatacza coraz większy krąg, liczą się tylko pieniądze, dla dużego zysku producenci żywności trują się nawzajem, potencjalnych klientów.
Cała prawda o rybach:

www.youtube.com/watch

Komentarze (0)
Loty wysokie
 Oceń wpis
   

Poco mam uczyć ptaki latać....one i tak latać potrafią.... Uczę siebie rozpoznawać mowę Pana, zmieniając się na lepsze tworząc energie w sobie pozytywną. Ptaki to potrafią, słyszą wezwanie natury do lotu wysokiego i już tam są. Czerpią pozytywną energię z otoczenia...i tworzą ją. Każdy każdego zmieniać chce, tylko siebie nie. Uczyć chcą wszystkich lotów wysokich bez przykładu swego. Milczeć lepiej by się zdało i samemu latać zaczęło.....
Zarmaga Ewa Pham

Komentarze (0)
Zdrowe odżywianie
 Oceń wpis
   

Zdrowa żywność, znaczy czysta, wolna od chemii i dziwnych sztucznych dodatków, bez wzmacniaczy smaku i jak najmniej przetworzona. Z każdych przepisów kulinarnych w tym i z moich należy podchodzić z pewną rezerwą, bardzo indywidualnie, gdyż każdy jest inny i ma różne dolegliwości chorobowe do przepracowania, różne zapotrzebowania na BTW jest w różnym wieku i wykonuje różną pracę. Dobrze zbilansowana indywidualnie dieta to dopiero połowa sukcesu w drodze do zdrowia. Zdrowy duch to zdrowe ciało ziemskie, kieruje się podpowiedziami z ducha, wybiera dla siebie to co korzystne i wie jak żyje się radośnie, zawsze działa świadomie, zapobiegawczo.
Zarmaga Ewa Pham

Komentarze (0)
Siła
 Oceń wpis
   

Przyroda zbudziła się ze snu zimowego i siłą Pana pobudzana do wzrostu przejawia się wszędzie. To wiosna, więcej uśmiechu na twarzy się pojawia i radością w stworzeniu się przejawia. Jakże wdzięczna Panu natura jest, trawy aż szumią tak szybko wzrastać chcą do góry. A człowiek smutny chodzi, dalej rozprawia o nabytej wadze swej gubiąc się w materii przez lenistwo swe. Podpowiedzi od Pana zagłusza materialnym tylko byciem i tak jemu chorób przybywa, męcząc się niezmiernie. Natura wie wszystko, sama wie kiedy czas nastaje wzrostu w kierunku Światła i wdzięczna kwiatem pięknym się przyodzieje. Rozkwit nastaje gdy wszystko w naturalnym rytmie się dzieje, bez przeszkadzania, a miłością wspierana tam gdzie trzeba to pokaże owoc jakże piękny.


Zarmaga Ewa Pham

Komentarze (0)
Źródło epidemii
 Oceń wpis
   

Szczepienia MMR są dziś głównym źródłem epidemii odry czy różyczki wskazują nowe badania. Osoby świeżo zaszczepione rozsiewają wirusy odry przez wiele tygodni i zarażają inne osoby zaszczepione oraz nieszczepione.
Korpomedia tego nie podają, że szczepy wirusów odry, które znaleziono u zarażonych dzieci w ostatnich ogniskach tej choroby, są pochodzenia odszczepiennego. Prawdopodobnie dlatego karami zmusza się dziś polskich rodziców do szczepienia wszystkich dzieci, żeby więcej osób zachorowało. Kiedy zaszczepione dziecko zachoruje na odrę, nazywa się tę chorobę niespecyficzną wysypką i udaje, że nie ma problemu. Podobnie jak każdy przypadek poszczepiennej śmierci niemowlęcia nazywa się zbiegiem okoliczności.
W wielomiliardowym biznesie szczepiennym chodzi głównie o wielkie pieniądze i o to, by jak najwięcej dzieci zachorowało na autyzm oraz inne postaci encefalopatii, bo potem są one stałymi klientami karteli farmacji. Chodzi też o to, by nie było dzieci nieszczepionych, bo wtedy nie można porównać stanu ich zdrowia do szczepionych, a różnice między tymi grupami są kolosalne. Niemieckie badanie wykazało, że praktycznie wszystkie choroby chroniczne i formy upośledzenia umysłowego występują znacznie częściej u szczepieńców niż nieszczepieńców.
Faszyzm i terror szczepienny WHO, UNICEF oraz karteli farmacji osiągnął już skalę światową i coraz więcej dzieci szczepi się (i masowo okalecza oraz zabija) pod lupami karabinów. Jak długo ludzkość będzie tolerować te zbrodnie popełnianie na dzieciach dla zysków farma-oligarchów? Każdy wie, że żadnej organizacji i żadnej korporacji nie zależy na zdrowiu cudzych dzieci. Jeśli dziś akceptujemy szczepienną tyranię wobec dzieci, przygotujmy się na to samo w stosunku do wszystkich dorosłych. Tylko czekać, kiedy w Polsce pojawią się łapanki organizowane przez szczepienne gestapo. Rodzicom, którzy chcą chronić swe dzieci, a nie potrafią walczyć ze szczepiennym terrorem w Polsce, być może nie pozostaje nic innego jak uciekać z dziećmi do wolnych od tego terroru krajów (Europa zachodnia czy Rosja).
http://vaccineliberationarmy.com/2015/03/06/children-around-the-world-vaccinated-at-gunpoint/,

http://vaccineliberationarmy.com/2015/03/07/kenya-africa-dr-ngare-exposes-who-unicef-tyranny-on-developing-world/

Prof. Maria Dorota Majewska

Źródło: wolna-polska.pl/wiadomosci/szczepienia-mmr-sa-dzis-glownym-zrodlem-epidemii-odry-czy-rozyczki-wskazuja-nowe-badania-2015-03

Komentarze (0)
Struny ducha
 Oceń wpis
   

Muza co porusza strunami ducha, uczuciami gra, duch śpiewa. Ukojenie i spokój przepływa przez ciało, duch melodię muzy słucha. To duch słyszy szum gwiazd w kolorze tęczy, odprężenie ciału daje, gdy siebie słucha. Łagodny świat się staje bo melodię ducha słucha. Melodia jak świeży powiew wiatru co strunami ducha gra. Ilekroć słyszą uszy me odświeża ducha mego, melodia ta, co strunami ducha gra.


Zarmaga Ewa Pham

Komentarze (0)
Równowaga wewntrzna
 Oceń wpis
   

Złe samopoczucie, brak trawienia, waga ciała wysoka. To znak, że brak jest równowagi wewnętrznej między ciałem, a duchem. Zablokowany duch w rozumie woła o pomoc, ale bez skutku bo rozum trzyma bez dopuszczenia głosu uczuć i choroba gotowa. Uwolnienie się od wszelkich blokad skutkuje ustąpieniem chorób, waga ciała ziemskiego wraca do normy. Czyste jedzenie, rozwój duchowy tego potrzeba ludzkiemu duchowi dzisiaj w powrocie do zdrowia. Wtedy radość ducha zagości, gdy nastąpi równowaga wewnętrzna. Wszystkie organy będą pracować w harmonii ze sobą, wszystko będzie się należycie oczyszczać i regenerować.


Zarmaga Ewa Pham

Komentarze (0)
Dar uzdrawiania
 Oceń wpis
   

Uzdrawianie jest darem, tak mam dar od Pana i cieszę się z tego ogromnie, że mogę pomagać ludziom w drodze powrotu do zdrowia. Każdy dar jest inny i każdy powinien rozpoznać jaki ma, uczyć się w tym kierunku, aby potem dobrze i z pasją wykonywać swą pracę. I tak samo jak każdy dar, czy to muzyczny, czy jakikolwiek inny dar ja musiałam uczyć się uzdrawiać. Każdy schodząc na Ziemię otrzymał dar od Pana, niektórzy otrzymują nawet kilka darów po to, aby tu na Ziemi wykorzystać te dary do odczynienia karmy, rozwoju duchowego i godnie żyć, czyli za zarobione pieniądze opłacić wszystko to co jest potrzebne. Uzdrowiciel to szczególny dar, przez wielu spostrzegany i traktowany jako coś co im się należy za darmo. Uzdrawianie bez wyrównania energetycznego, czyli bez zapłaty w formie pieniędzy lub innej usługi na rzecz uzdrawiania działa na szkodę obu stron. A dlaczego? łatwo można się domyśleć...

Zarmaga Ewa Pham

Komentarze (0)
Pęczak
 Oceń wpis
   

Kasza jęczmienna pęczak syci, jest smaczna i korzystna dla zdrowia. Mnie najbardziej i całej mojej rodzinie smakuje ze szpinakiem. Jest to błyskawiczne danie, jedyny czas oczekiwania to czas w którym gotuje się kasza. Wystarczy jak w domu jest kasza, szpinak ( może być mrożony ) czosnek, trochę słoniny lub smalec gęsi.
- pęczak jęczmienny
- trochę słoniny lub smalec gęsi
- szpinak
- i czosnek
W chwili gdy gotuje się kasza na rozgrzany tłuszcz wrzucamy posiekany szpinak, lub mrożony, taką ilość jaką się chce w zależności od apetytu. Dosłownie chwila i szpinak jest już gotowy, na sam koniec dodajemy dość dużo posiekanego czosnku. Właściwości jakie ma czosnek wie już prawie każdy, jak komuś przeszkadza jego zapach może dodać sporą ilość natki pietruszki, a zapach zostanie zneutralizowany. Ugotowaną kaszę wrzucamy na patelnię ze szpinakiem, wszystko razem mieszamy i gotowe.


Zarmaga Ewa Pham

Komentarze (0)
Kierunek - zdrowie
 Oceń wpis
   

Zawsze jest wyjście, zawsze jest rozwiązanie, nawet jeśli sytuacja wydawałaby się beznadziejna, wystarczy mocno chcieć i z osobą znającą temat współpracować. Bycie zdrowym w chwili choroby to ciężka praca z samym sobą, każdy jest inny, indywidualny i potrzebuje indywidualnego podejścia, dlatego więcej informacji udzielę osobie potrzebującej przez telefon lub e-mail.:
+48/ 507-497-906; ewa_pham@vp.pl

Wykonuję zabiegi bezpośrednio i na odległość.
Zarmaga Ewa Pham

Komentarze (0)
Domowe wyroby
 Oceń wpis
   

Jak już wcześniej pisałam bardzo trudno jest znaleźć dobrą żywność bez dziwnych, często szkodliwych dodatków. Jak się ma ochotę na coś, a w sklepie bez możliwości nabycia tego to pozostaje jedynie zmusić siebie do odrobiny chęci i spróbować samemu wytwarzać na miarę swoich możliwości różne domowe wyroby, a daje to ogromną satysfakcję i pewność, że to co się zjada jest najwyższej jakości. Takim skromnym przykładem i mało pracochłonnym wyrobem jest szynka cielęca parzona. Szynka może być zrobiona z innego mięsa, trzeba tylko być pewnym, że to mięso pochodzi z naturalnej hodowli i jest dobrej jakości.
Przykład:
- 1szt. mięsa cielęcego (kulkę) ok.0,8-1kg
- łyżeczka soli morskiej
- kilka ziaren ziela angielskiego
- 3-4 liście laurowe
- czosnek niedźwiedzi
- podlaski pieprz ziołowy
- anyż gwiazdkowy
- woda przegotowana zimna
- naczynie szklane z przykrywką
- siatka lub sznurek do wiązania

Przyprawy i szynkę (mięso) zalać wodą tak, aby mięso było pod wodą, odstawić na kilka dni (4-5dni) w chłodne miejsce, codziennie obracając mięso w zalewie przyprawowej (marynacie).
Wyjąć mięso z marynaty obwiązać ściśle sznurkiem lub umieścić w specjalnej siatce do szynek.
W garnku zagotować wodę taką ilość, aby szynkę przykryła, zmniejszyć ogień, włożyć szynkę i parzyć (bez gotowania) średnio na 1kg - 1godzinę i pozostawić w wodzie do wystygnięcia. Sól w której marynowała się szynka praktycznie zostaje wypłukana podczas parzenia.

Zarmaga Ewa Pham.

Komentarze (0)
Melodia zimy
 Oceń wpis
   

Zima w słońcu piękno swe ukazała, trochę śniegiem sypnęło, mróz przytrzymał i pięknie wszędzie się zrobiło, szarość w czystość się zamieniła, puch biały wszystko pokrył. Dźwięk skrzypu spod butów się wydobywa i melodię zimy przypomina, z minionych dawnych lat. Ślady butów na śniegu ludzie zostawiają, informację o sobie pozostawiają. Pierzynka biała wszystko otuliła, mróz przytrzymał błoto pod śniegiem, czyste buty pozostały, w bieli śnieżnej się pokryły, skrzypiąc melodię zimy.


Zarmaga Ewa Pham

Komentarze (0)
Życzenia
 Oceń wpis
   

Wszyscy wszystkim życzenia noworoczne składają, najczęściej zdrowie i szczęście jest wymieniane. Życzenia każdemu mogą się spełnić bo każdy jest własnym kreatorem swoich myśli, słów i czynów. To co każdy sam pomyśli, powie i w czyn wprawi, to tak się stanie. Wiedza o zdrowiu mało da jeśli zamiary pozostaną tylko w sferze myśli, aby się wszystko począwszy od zdrowia spełniło w czyn trzeba zamienić.
Zarmaga Ewa Pham

Komentarze (0)
Chłodniej za oknami
 Oceń wpis
   

Sypnęło białym śniegiem, nos przemarzł, katar się pojawił i już... Świadczy to o niskiej odporności, braku odpowiednich witamin i minerałów, które przecież znajdują się w dobrej żywności. Wszystkie choroby można i powinno leczyć się naturalnie, bo w przeciwnym wypadku odporność jeszcze bardziej spada i częstotliwość zachorowań wzrasta. Świadomość jest potrzebna każdemu, ale wtedy skuteczna, gdy poważnie podchodzi się do własnego zdrowia. Zdrowie jest bardzo ważne i aby osiągnąć ten stan dobrodziejstwa zależy, co się wybiera i jak żyje, czy żyje się prawdziwie, zgodnie z naturą, czy byle jak, czyli w kłamstwie. Wszystko jest energią, żywność również, nawet to o czym się myśli i każde wypowiedziane słowo, więc trzeba uważać na stres. Gdy jest się zdrowym, szczególnie, gdy zwraca się na zdrowe odżywianie, unika stresu i żyje zgodnie z naturą to wtedy jest ogromna szansa na długie życie w zdrowiu w pełni świadomym i samodzielnym i o to chodzi. Bo gdy człowiek żyje w oparciu o własne uczucia, kieruje się intuicją, to wszystko jest dobrze.

 


Zarmaga Ewa Pham

Komentarze (0)
Biały puch
 Oceń wpis
   

Gdzie się podział biały puch? Zakrył w nadmiarze dalekie kraje. U nas dalej jesień z wiosną jest, zima śpi. Zmiany nas czekają, za oknami wyraźnie widać oznaki tego. Błoto w lesie buty brudzi i dzieci smuci, bez szaleństwa białego jest.


Zarmaga Ewa Pham

Komentarze (0)
Co szkodzi, a co pomaga
 Oceń wpis
   

Im bardziej organizm zaśmiecony tym mniej odczuwa skutki zjedzenia złej żywności, mniej odczuwa smak różnicy między dobrą, a kiepską żywnością. Jeden śmieć więcej, czy mniej mało robi różnicy. Ja już od dłuższego czasu żywię się czysto, więc natychmiast to odczuwam. Dlatego jadam to co sama zrobię, mam wtedy pewność, że jest zdrowe, smaczne i pożywne. Szkodzi na pewno wszelka żywność przetworzona z dziwnymi dodatkami. Wszystko co naturalne i czyste, czyli kasze, owoce, warzywa i mięso są jak najbardziej korzystne, czyli pożyteczne. Dla każdego może być coś innego bardziej korzystne, a to zależy od wielu aspektów.
Zarmaga Ewa Pham

Komentarze (0)
Piękny dzień
 Oceń wpis
   

Poranek słońcem przywitał, bajecznym widokiem. Szron zmrożony otulił drzewa nagie, a słońce oświetlając uroku temu dodał. Wszędzie dziś pięknie jest, szronem zmrożone wszystko, wszystka roślinność. Cudownie dzisiaj jest, temperatura idealna, kilka stopni poniżej zera, dzień słoneczny i bezwietrzny. Trawy diamentem pokryły się i przepięknie błyszczą w słońcu pokazując swój urok i wdzięk wśród innej roślinności.


Zarmaga Ewa Pham

Komentarze (0)
Życie w zdrowiu
 Oceń wpis
   

Każdy zdrowym chce być, ale o tym wciąż zapomina, że należy dbać o siebie cały czas. W chwili zwątpienia w siebie, w ziemskie zdrowie, rozpoczyna się walka o to zdrowie zapominając, że w duchu przyczyna leży.
W drodze do zdrowia:
- energia od Stworzyciela za pośrednictwem uzdrowiciela
- zmiana siebie na właściwe myślenie, mówienie i czynie
- znajomość praw Pana Boga
- właściwe żywienie
To tylko tyle, zmiana siebie gwarantuje trwałe zdrowie.
Zarmaga Ewa Pham

Komentarze (0)
Nad głową
 Oceń wpis
   

Chmury nad głową wędrują światło słońca zakrywają, to już prawie zima. Promień słońca przez chmury na chwilę dociera i twarz rozgrzewa. Uśmiech się pojawia w tęsknocie za latem. Szaro wszędzie, natura czeka na puch biały co zakrywa nagie drzewa. Szarość w biel się zamieni i radość dzieciom sprawi.
Zarmaga Ewa Pham

Komentarze (0)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
Najnowsze wpisy
2017-09-12 18:38 Rośliny z łąki i lasu
2017-03-02 09:11 Uzdrowić się można poprzez...
2017-01-14 19:24 Zakazane ćwiczenia
2016-12-25 23:10 Czyste serce
2016-12-03 00:15 Tworzenie siebie...
Najnowsze komentarze
2015-02-01 12:44
FEZ:
Lilia
wybór drogi pokazuje czy bliżej czy dalej Światła.
2014-08-31 17:23
kronos:
Lilia
Piękne słowa, chociaż tak naprawdę, to cały czas idziemy w kierunku światła. Tylko drogi[...]
O mnie
ZARMAGA
Zarmaga Ewa Pham +48507497906
Kategorie
Ogólne